Pismo Akademii Zarządzania Prometriq w sprawie bezpłatnych ogólnopolskich szkoleń dla pracowników ochrony zdrowia, realizowanych w ramach Narodowego Programu Zdrowia [...]

Pismo Akademii Zarządzania Prometriq w sprawie bezpłatnych ogólnopolskich szkoleń dla pracowników ochrony zdrowia, realizowanych w ramach Narodowego Programu Zdrowia Ministerstwa Zdrowia oraz programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Europejskiego Funduszu Społecznego.

1. Szczegółowe informacje

W związku z obowiązkiem uzyskania opinii w sprawie podziału dodatkowych środków przekazanych na świadczenia opieki zdrowotnej udzielane przez pielęgniarki i położne na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu prosi o składanie wniosków o udzielanie opinii za okres od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r.

październik –
listopad 2017 r.