Komisja ds. jakości i rozwoju zawodowego przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Opolu serdecznie zaprasza Pielęgniarki i Położne [...]

Komisja ds. jakości i rozwoju zawodowego
przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Opolu

serdecznie zaprasza

Pielęgniarki i Położne

do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.

„Realizacja świadczeń zdrowotnych
przez pielęgniarki i położne”

Termin: 23 marzec 2017 r.

Miejsce: sala konferencyjna Opolskiego Centrum Onkologii, ul. Katowicka 66 A, Opole.

Program szkolenia:

• 11.00 – 11.30 Rejestracja Uczestników. Rozpoczęcie szkolenia.

• 11.30 – 13.00 Skuteczna farmakoterapia może być bardziej bezpieczna i tańsza – rekomendacje i zalecenia w podaży leków i płynów zgodnie z aktualnym stanem wiedzy – dr Paweł Węgrzyn, Towarzystwo Farmakologii Klinicznej i Terapii.

• 13.00 – 13.30 Bezpieczna farmakoterapia – Elżbieta Duda, Pielęgniarka Naczelna Opolskiego Centrum Onkologii.

• 13.30 – 15.00 Zasady wykonywania zleceń wydawanych przez lekarzy – Aleksandra Krzemińska, Radca prawny.

• 15.00 Zakończenie szkolenia i poczęstunek.

Prosimy o potwierdzenie udziału pod numerami tel. 77 441 51 90, 77 441 51 91
lub e-mail: szkolenia@oipip.opole.pl w terminie do dnia 15 marca 2017 r.

Szkolenie jest bezpłatne, w związku z tym Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu nie zwraca kosztów dojazdu.

Serdecznie zapraszamy!

Sabina Wiatkowska