Szanowni Państwo, Mamy ogromny zaszczyt zaprosić do udziału w bezpłatnym szkoleniu z cyklu „Akademia Umiejętności Nowoczesnej Położnej” 5 kwietnia [...]

Szanowni Państwo,

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić do udziału w bezpłatnym szkoleniu z cyklu

„Akademia Umiejętności Nowoczesnej Położnej”

5 kwietnia 2018 r. (czwartek) w Warszawie,
Hotel Polonia Palace, Al. Jerozolimskie 45,
w godzinach od 10.00 do 15.00.

Zapraszamy do wysłuchania interesujących wykładów i zapoznania się z najnowszymi standardami opieki prenatalnej.

Podczas szkolenia odbędą się warsztaty:

EMOLIUM

„Prawidłowa pielęgnacja skóry niemowląt i dzieci (również przy AZS) w odniesieniu do produktów marki Emolium”.

OLEOFARM

„Zdrowe tłuszcze – OMEGA3, dieta dla kobiety w ciąży”.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału do dnia 30 marca 2018 r.

Zapraszamy do rejestracji przez stronę www.akademiapoloznej.pl.

Jednocześnie informujemy, że partner szkoleń – NATALIS żel położniczy obchodzi JUBILEUSZ 5 LAT NA POLSKIM RYNKU.

Z tej okazji, wśród uczestników szkolenia, rozlosujemy upominki w postaci żelu położniczego NATALIS oraz kalendarze Pielęgniarki i Położnej na 2018 rok.

1. Program szkolenia
  2. Dokument potwierdzenia uczestnictwa