Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach w formie webinarów. Przygotowano 12 spotkań online w różnych terminach tak, aby mogła wziąć w nich udział jak największa liczba pielęgniarek. Prowadzącymi szkolenia będą wybitni specjaliści i praktycy w dziedzinie leczenia POChP.

Tematyka szkoleń dotyczy aktualnych standardów w leczeniu POChP. W części teoretycznej uczestnicy będą mogli zapoznać się z metodami aerozoloterapii w POChP. W części praktycznej zapoznają się z obsługą inhalatora Respimat. Możliwe będzie również zadawanie pytań ekspertom w czasie rzeczywistym.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Zapraszamy do zapisywania się na wybrany termin szkolenia pod adresem: www.oddychamy.online

1. Notatka prasowa