Gabinet Beauty and Smile, Opole
zatrudni pracowników na stanowisko

Asystentka Stomatologiczna!

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (asystentka stom., higienistka stom., pielęgniarka, kosmetyczka, technik dentystyczny, technik sterylizacji) ale zapraszamy także osoby bez doświadczenia w zawodach medycznych;

• wysoka kultura osobista;

• komunikatywność, dyspozycyjność;

• umiejętność współpracy;

• silna motywacja i nastawienie na realizację wyznaczonych celów.

Oferujemy:

• oferujemy przeszkolenie do wykonywania zawodu;

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

• dla osób bez wykształcenia pomagamy z opłacie czesnego za szkołę policealną w trybie weekendowym;

• pracę w renomowanym, nowocześnie wyposażonym gabinecie w dynamicznym i zgranym zespole;

• pracę w systemie “na 4 ręce”, w pozycji leżącej pacjenta;

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą, praca zmianowa (godziny pracy gabinetu 7:30-20:00) od poniedziałku do piątku;

• atrakcyjne wynagrodzenie, rosnące wraz ze zdobywanym doświadczeniem zawodowym w trakcie trwania pracy w naszym zespole od 10 do 20 zł netto za 1 h pracy;

• płatny 21-26 dniowy urlop;

• chorobowe płatne od pierwszego dnia przez ZUS.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV
na adres: gabinet@beautyandsmile.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”