ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
2410.17

Grupa EMC Szpitale jest największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy innowacyjnej i dynamicznej osoby na stanowisko

PIELĘGNIARKA – KOORDYNATOR, ANALITYK

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Opis stanowiska

  • koordynacja działań ekspertów medycznych z dziedzin pielęgniarskich,

  • realizacja działań zmierzających do poprawy jakości usług medycznych w Grupie poprzez m. innymi: standaryzację procesów pielęgniarskich – tworzenie, wdrażanie, monitorowanie oraz analizę wskaźników medycznych,

  • koordynacja merytoryczno – medyczna roszczeń w obszarze dokumentacji, dowodów, przygotowywanie stanowiska obrony,

  • analiza postępowania pielęgniarskiego, w obszarze Kontroli Zakażeń,

  • analiza pod kątem zdarzeń niepożądanych, przygotowanie wniosków dla szpitala, rekomendacje dotyczące korekty działań dla szpitala oraz Grupy,

  • koordynowanie tworzenia jednolitych wzorów pielęgniarskiej dokumentacji medycznej, nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji w Jednostkach Medycznych,

  • prowadzenie analizy merytoryczno – kosztowej usług komercyjnych oraz gwarantowanych w obszarze usług pielęgniarskich,

  • współtworzenie standardów zakupowych leków, wyrobów medycznych oraz sprzętu medycznego dla Grupy, współpraca z Centralnym Działem Zakupów.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego z zakresu pielęgniarstw,a

  • min. 2 lata pracy w zawodzie pielęgniarstwa,

  • doświadczenie w pracy administracyjnej,

  • znajomości pakietu MS Office,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym – warunek konieczny!

  • umiejętności koordynowania i budowania dobrych relacji z ludźmi,

  • planowania oraz myślenia strategicznego,

  • umiejętności przewidywania, podejmowania decyzji pod presją czasu i terminów,

  • wysokiej kultury osobistej, komunikatywności,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • forma umowy do uzgodnienia w zależności od preferencji,

  • możliwość współpracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie na rynku polskim,

  • udział w innowacyjnych projektach,

  • rozwój wiedzy i doświadczenia,

  • profesjonalne szkolenia,

  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@emc-sa.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMC Instytut Medyczny SA z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

OPINIOWANIE PODWYŻEK PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH – 2017

Szanowni Świadczeniodawcy,
W związku z obowiązkiem uzyskania opinii w sprawie podziału dodatkowych środków przekazanych na świadczenia opieki zdrowotnej udzielane przez pielęgniarki i położne na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu prosi o składanie wniosków o udzielanie opinii za okres od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r.

PODWYŻKI W POZ

NAJNOWSZY NUMER BIULETYNU

biuletyn_opip_nr_40

nr 40

październik –
listopad 2017 r.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE