Zapraszamy na I Małopolską konferencję dla pielęgniarek: „Wielowymiarowość współczesnego pielęgniarstwa”, organizowaną przez Małopolską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w [...]

Zapraszamy na I Małopolską konferencję dla pielęgniarek: „Wielowymiarowość współczesnego pielęgniarstwa”, organizowaną przez Małopolską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Krakowie przy wsparciu organizacyjnym Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Planowana konferencja odbędzie się w terminie 9-10 czerwca 2017 r. w Niepołomicach.

W załącznikach znajdują się informacje dotyczące konferencji, a także szczegółowy program.

1. Zaproszenie na Konferencję i karta zgłoszenia uczestnictwa
  2. Program Konferencji