Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w II podologicznej konferencji naukowo-szkoleniowej „Zdrowa stopa – krok w przyszłość” organizowanej przez Centrum [...]

Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w II podologicznej konferencji naukowo-szkoleniowej

„Zdrowa stopa – krok w przyszłość”

organizowanej przez Centrum Edukacyjno-Naukowe im. Sue Ryder oraz Rehabilitację Specjalistyczną w Bydgoszczy.

Proponujemy Państwu sesje naukowe prowadzone przez doświadczonych wykładowców oraz spotkania warsztatowe realizowane przez znakomitych praktyków. Celem konferencji jest przybliżenie najnowszych wyników badań i doświadczeń w zakresie diagnostyki wad postawy i chodu za pomocą cyfrowych obrazów, a także innowacyjnego podejścia terapeutycznego do wybranych chorób stóp.

Szczegółowe informacje w dołączonym pliku.

1. II podologiczna konferencja naukowo-szkoleniowa „Zdrowa stopa – krok w przyszłość”, Bydgoszcz, 29.09.2018