ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
2509.18
Serdecznie zapraszamy do udziału w III Konferencji Pielęgniarek i Położnych, Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia pt. "Rola położnej w życiu człowieka. Optymalizacja pracy położnej poprzez wykorzystanie narzędzi IT".

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w III Konferencji Pielęgniarek i Położnych, Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia pt. „Rola położnej w życiu człowieka. Optymalizacja pracy położnej poprzez wykorzystanie narzędzi IT”.

Termin: 23 październik 2018 r., godz. 10.00.
Miejsce: Katowice, ul. 1 Maja 133.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja ma charakter ogólnopolski i dedykowana jest dla położnych, które w swojej pracy mają kontakt z kobietą ciężarną i noworodkiem. Konferencja będzie niepowtarzalną okazją dla uczestników do poszerzenia wiedzy, wymiany poglądów i spotkania wybitnych ekspertów. Podczas spotkania zostaną przedstawione zarówno najnowsze informacje merytoryczne dotyczące pracy położnej, jak i innowacyjne rozwiązania IT wspomagające pracę położnych.

Konferencja została objęta patronatem honorowym NRPiP i OIPiP. Organizatorem konferencji jest firma KAMSOFT, która od ponad 32 lat jest obecna na rynku ochrony zdrowia. Główną działalnością firmy KAMSOFT S.A. jest projektowanie i wytwarzanie specjalistycznego oprogramowania dedykowanego placówkom medycznym, które usprawnia pracę m.in. pielęgniarek i położnych.

Firma KAMSOFT dostrzegając ogromną rolę pielęgniarek i położnych w opiece zdrowotnej już po raz trzeci organizuje dedykowaną tej grupie zawodowej konferencję.

Serdecznie zapraszamy do udziału w niniejszym wydarzeniu.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie www.osoz.pl.

Pliki do pobrania:
  1. Szczegółowe informacje i program konferencji