Zapraszam do udziału w IX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej nt. „NOMED 2016”, która odbędzie się w dniu 7.10.2016 r. w godzinach [...]
Zapraszam do udziału
w IX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej nt.

„NOMED 2016”,

która odbędzie się w dniu 7.10.2016 r. w godzinach 9.00 – 14.30
w Domu Lekarza, przy ul. Grażyńskiego 49 w Katowicach.

Konferencja jest zorganizowana pod patronatem Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego przy Zarządzie Oddziału w Katowicach, Zespołu Pielęgniarstwa Chirurgicznego i Transplantacyjnego Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego przy Zarządzie Oddziału w Katowicach, oraz Zespołu ds. Pielęgniarstwa Onkologicznego działającego w ramach Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne.
Uczestnicy otrzymają certyfikat.
Liczba miejsc ograniczona: 350.

Zgłoszenia do uczestnictwa należy dokonać przez wypełnienie karty zgłoszenia (na dole strony) i nadesłanie jej do dnia 24.06.2016 roku (ze względu na duże zainteresowanie konferencją do wyczerpania wolnych miejsc) na adres:

Iwona Woźniak
SP Szpital Kliniczny im. A. Mielęckiego
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
ul. Francuska 20-24
z dopiskiem „Konferencja”.

Na wymienionej stronie internetowej tj.: www.spskm.katowice.pl w zakładce Aktualności / Konferencje, będzie zamieszczony program konferencji oraz lista osób zakwalifikowanych.

Informacji udziela:
Iwona Woźniak, nr tel.: 32 259 16 79