Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie informuje, że przeprowadza nabór na szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie: Pielęgniarstwo nefrologiczne dla [...]

Pielęgniarstwo nefrologiczne dla pielęgniarek

Specjalizacja organizowana będzie w siedzibie OIPiP w Częstochowie przy ul. Pułaskiego 25.

Koszt specjalizacji:
  1. Członkowie OIPiP w Częstochowie opłacający ostatnie 2 lata składki członkowskie – 3.800 PLN.
  2. Członkowie innych Izb – 4.300 PLN.

Opłata za specjalizację rozłożona będzie na raty.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o niezwłoczne zgłoszenie swojej kandydatury do Ośrodka szkoleniowego i złożenie dokumentacji:

1. Wniosek o dopuszczenie do szkolenia specjalizacyjnego.
  2. Kserokopia prawa wykonywania zawodu.
  3. Zaświadczenie o zatrudnieniu dokumentujące co najmniej 2 letni staż w zawodzie pielęgniarki.

Karty zgłoszenia do pobrania ze strony internetowej OIPiP.
Organizacja specjalizacji będzie możliwa po zebraniu grupy 20 osób.
Ośrodek szkoleniowy OIPiP: 34 324-51-12 lub 519-862-186.