Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Aleja W. Witosa 26, 45-401 Opole

STANOWISKO: Pielęgniarka/ Pielęgniarz
w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Poszukujemy osoby potrafiącej działać samodzielnie, jak i we współpracy z zespołem, gotowej do podjęcia nowych wyzwań w aktywnym i stale rozwijającym się środowisku pracy – w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu. Osoby z zaangażowaniem w pracy, otwartej na rozwój i naukę.

WYMAGANIA PRACODAWCY:

• wykształcenie na poziomie licencjata lub magistra w zawodzie pielęgniarstwo,

• aktualne prawo wykonywania zawodu.

Dodatkowym atutem będzie dokument potwierdzający uzyskane kwalifikacje w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii.

OFERUJEMY:

• pracę w stale rozwijającym się zespole, wprowadzającym nowości w zakresie intensywnej terapii i nowe techniki pielęgniarskie,

• gwarancję nabycia umiejętności i kompetencji w dziedzinie intensywnej terapii dla dorosłych,

• pracę w doświadczonym zespole wysoko wykwalifikowanych specjalistów,

• dowolną formę zatrudnienia (kontrakt, umowa zlecenie, umowa o pracę).

KONTAKT:

Osoby zainteresowane nawiązaniem z nami współpracy zapraszamy do wysłania swej aplikacji (dokument cv wraz z podaniem o pracę) na adres e-mail: rekrutacja@usk.opole.pl.

1. Oferta pracy