Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu realizuje wysokospecjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z całego kraju. Jesteśmy największym szpitalem w województwie, z własnym całodobowym lądowiskiem dla helikopterów medycznych. Stale rozszerzamy swą działalność, stąd rosnące zapotrzebowanie na personel medyczny. Nasz szpital niesie pomoc wielu potrzebującym, w wielu obszarach medycyny. Ofiarujemy swym pacjentom interdyscyplinarną opiekę, natomiast pracownikom – szeroki wachlarz możliwości rozwoju kompetencji zawodowych. Zapraszamy do nawiązania współpracy osoby, które są chętne i gotowe do podjęcia nowych wyzwań.

OFERTA PRACY

STANOWISKO: Pielęgniarka / Pielęgniarz

RODZAJ ZATRUDNIENIA: umowa zlecenie/ kontrakt/ umowa o pracę

WYMAGANIA PRACODAWCY:

• wykształcenie w zawodzie – Pielęgniarstwo,

• aktualne prawo wykonywania zawodu,

• wykonywanie obowiązków zgodnie z przepisami o zawodzie pielęgniarki,

• umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z pacjentami,

• empatia,

• cierpliwość oraz przyjazne usposobienie,

• umiejętność współpracy.

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w oddziałach szpitalnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu,
w tym:

• Blok Operacyjny,

• Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii,

• Oddział Kardiologii,

• Oddział Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej,

• Oddział Kardiochirurgii,

• Oddział Neurochirurgii,

• Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej,

• Oddział Chorób Wewnętrznych, Alergologii, Gastroenterologii, Endokrynologii i Diabetologii,

• Oddział Pediatrii,

• Odział Urologii,

• Oddział Laryngologii,

• Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Oferujemy także zatrudnienie w naszych specjalistycznych pracowniach, w tym:

• Pracownia Badań Hemodynamicznych,

• Pracownia Badań Endoskopowych.

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI, ZYSKASZ:

• pracę w profesjonalnych zespołach pielęgniarsko-lekarskich,

• pracę na najnowszym sprzęcie i aparaturze medycznej,

• odpowiednie przeszkolenie i wsparcie opiekuna w okresie adaptacji,

• szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w oparciu o szeroki wachlarz działań.

KONTAKT:

Jeśli rozważasz zmianę oraz chęć poszerzenia swych doświadczeń zawodowych w dynamicznym środowisku, jakie tworzy nasz szpital to serdecznie zapraszamy do złożenia swej aplikacji (cv wraz z podaniem o pracę) na adres e-mail: rekrutacja@usk.opole.pl Pytania kierować można pod nr tel.: (77) 45 20 133, (77) 45 20 125, (77) 45 20 154.

Informujemy, że w związku z prowadzoną rekrutacją będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy” dostępnej na naszej stronie internetowej http://www.usk.opole.pl w zakładce RODO.

1. Oferta pracy