Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Rekolekcjach dla Środowiska Medycznego w dniach 6-8 X 2017 r. w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża w Laskach k/Warszawy.

Fotografia triuno.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Rekolekcjach dla Środowiska Medycznego w dniach 6-8 X 2017 r. w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża w Laskach k/Warszawy, miejscowości pięknie położonej w otulinie Puszczy Kampinoskiej, znanej z Ośrodka dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej.

Rozważania poprowadzą:

• bp Michał Janocha, profesor historii sztuki.

• Arkadiusz Zawistowski, Krajowy duszpasterz Służby Zdrowia.

Zaprasza Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia

Więcej informacji i zapisy u Pani Moniki.
Kontakt mailowy: monica-majka@wp.pl

Dom Rekolekcyjny Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej
Laski, ul. Brzozowa 75,
05-080 Izabelin
e-mail: domrekolekcyjnyfsk@gmail.com

Recepcja: 22 752 30 25

W związku z obowiązkiem uzyskania opinii w sprawie podziału dodatkowych środków przekazanych na świadczenia opieki zdrowotnej udzielane przez pielęgniarki i położne na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu prosi o składanie wniosków o udzielanie opinii za okres od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r.

październik –
listopad 2017 r.