2009.18

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 17 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Pielęgniarka / pielęgniarz – praca w punkcie pobrań

Miejsce pracy: Borki (pow. Opolski)

Celem pracy na tym stanowisku jest pobieranie materiału biologicznego zapewniając najwyższy poziom obsługi Pacjenta.

Do Twoich obowiązków należeć będzie: pobieranie oraz/lub przyjmowanie materiału biologicznego do badań diagnostycznych od naszych pacjentów, rejestrowanie pacjentów, przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa, wydawanie wyników pacjentom, przyjmowanie opłat za badania indywidualne, współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy.

Aby efektywnie realizować zadania potrzebujesz:

• wykształcenie uprawniające do pobierania materiału biologicznego (położna, pielęgniarka, technik analityki medycznej lub ratownik medyczny),

• doświadczenie przy pobieraniu materiału od dzieci i dorosłych,

• znajomość obsługi komputera,

• chęć zdobywania nowej wiedzy,

• umiejętność współpracy w Pacjentami, pozytywne podejście do ludzi.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

• pracę w Punkcie Pobrań w Borkach otwartym od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-12:00,

• możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb w comiesięcznie uzgadnianych grafikach,

• wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

• pracę w nowoczesnych punktach pobrań zaprojektowanych w sposób ułatwiający współpracę między Tobą a Pacjentem,

• zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników, ich rodzin oraz współpracowników,

• szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w punktach pobrań,

• udział w specjalistycznych szkoleniach,

• swobodną atmosferę i pracę w zgranym zespole.

Jak aplikować?

Szczegóły dostępne są na naszej stronie https://www.alablaboratoria.pl/kariera

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza lub na adres kariera@alab.com.pl (w tytule maila wpisując: Pielęgniarka/Opole)