ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
1102.15
Zakończyła się kampania społeczna Położna na medal zorganizowana pod patronatem Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, Polskiego Towarzystwa Położnych, Fundacji [...]

Zakończyła się kampania społeczna Położna na medal zorganizowana pod patronatem Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, Polskiego Towarzystwa Położnych, Fundacji Rodzić po Ludzku oraz portalu edukacjapacjenta.pl. Celem kampanii był wzrost świadomości położnych nowoczesnych standardów opieki okołoporodowej i podniesienie standardów pracy w zgodzie z przyjętymi wymaganiami środowiska i oczekiwaniami pacjentów oraz uświadomienie roli położnej, jej kompetencji i odpowiedzialności w oparciu o przyjęte standardy pracy jaką na co dzień wykonuje.

W konkursie, który został przeprowadzony w ramach kampanii na najlepszą położną w Polsce oddano 43 115 głosów, zgłoszono 705 położnych (najwięcej z województwa śląskiego, wielkopolskiego i mazowieckiego).

Kryteria oceny położnej zostały przygotowane w oparciu o rekomendacje konsultanta krajowego w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego.

 

aktualnosci_podsumowanie_polozna_na_medal_laureaci_wojewodztwa_1

 

aktualnosci_podsumowanie_polozna_na_medal_laureaci_wojewodztwa_2

Pliki do pobrania:
  1. Podsumowanie kampanii konkursu „Położna na medal”

NAJNOWSZY NUMER BIULETYNU

biuletyn_opip_nr_47

nr 47

grudzień 2018 –
styczeń 2019 r.