Szanowni Państwo, w tym trudnym czasie, chciałabym Państwu ogromnie podziękować za wszystkie działania na rzecz dobra społecznego. Życzę Państwu [...]

Szanowni Państwo,

w tym trudnym czasie, chciałabym Państwu ogromnie podziękować za wszystkie działania na rzecz dobra społecznego. Życzę Państwu dużo zdrowia, wytrwałości i wdzięczności płynącej ze wszystkich możliwych stron. Mam nadzieję, że po pokonaniu bieżącego kryzysu, wreszcie zostaniecie Państwo odpowiednio docenieni przez władze naszego Państwa.

W tym czasie, na znaczeniu nabierają przeprowadzane przeze mnie badania na temat solidarności zawodowej wśród Pielęgniarek/ Pielęgniarzy, które przeprowadzam już jakiś czas aby zebrać jak największą liczbę odpowiedzi. Zdaję sobie sprawę z tego, jak dużo macie Państwo obecnie pracy, jednak każdy wypełniony formularz przybliża nas do prawdy na temat solidarności zawodowej.

W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą o uzupełnienie formularza badawczego dostępnego pod tym linkiem.

Zachęcam również do przesłania linku do formularza badawczego innym Pielęgniarkom oraz Pielęgniarzom, ponieważ im więcej odpowiedzi zbierzemy i przeanalizujemy, tym bardziej wiarygodne wyniki badań uzyskamy, a zatem bardziej trafne rekomendacje praktyczne sporządzimy.

W razie jakichkolwiek pytań – pozostaję do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku, życzeniami zdrowia oraz serdecznymi pozdrowieniami,

Bożena Freund
Asystent badawczo-dydaktyczny