Samodzielny Wojewódzki Szpital
dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Branicach

zatrudni pielęgniarki na umowę o pracę
w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.

Kwalifikacje wymagane na stanowisku pielęgniarki:

• dyplom ukończenia szkoły pielęgniarskiej (licencjat pielęgniarstwa, lub dyplom pomaturalnej szkoły pielęgniarskiej),

• aktualne prawo wykonywanie zawodu,

• dodatkowym atutem będzie kurs kwalifikacyjny w zakresie geriatrii lub opieki długoterminowej.

Oczekiwania:

• dobra organizacja czasu pracy, życzliwość wobec pacjentów, umiejętność współdziałania w zespole, komunikatywność.

Oferujemy:

• dobre warunki pracy (np. premia uznaniowa),

• możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).

Prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres naczelna.swsb@op.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:
77 403 43 24 lub 77 403 43 07.

grudzień 2017 r. –
styczeń 2018 r.