ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
2909.17

Kariera w ŚLA

Śląskie Laboratoria Analityczne to jeden z największych prywatnych dostawców usług laboratoryjnych na terenie kraju. Istniejemy od 1991 roku. W trakcie wieloletniej działalności zyskaliśmy opinię rzetelnego i wiarygodnego partnera w oczach naszych Klientów.

Nasz zespół liczy ponad 80 osób rozlokowanych w placówkach na terenie województw śląskiego, małopolskiego i opolskiego. Świadczymy usługi laboratoryjne dla placówek medycznych oraz pacjentów indywidualnych.

Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych osób pobierających krew (pielęgniarek, ratowników medycznych).

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Osoby do pobierania krwi w następujących punktach pobrań: Krapkowice, Opole.

Do zadań zatrudnionych osób będzie należało:

  • pobieranie krwi od Pacjentów,

  • rejestracja Pacjentów,

  • dbałość o profesjonalną obsługę Klientów w nowoczesnym punkcie pobrań.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia uprawniającego do wykonywania takiej pracy (ratownik medyczny, pielęgniarka, technik analityk),

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • dyspozycyjności, punktualności,

  • komunikatywności i pozytywnego nastawienia.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w firmie o wysokich standardach i uznanej pozycji na rynku.

Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim (CV, list motywacyjny oraz lokalizację, którą jest się zainteresowanym) na e-mail: rekrutacja@sla.pl lub o kontakt telefoniczny: 601-088-810.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

 

USTAWA O SPOSOBIE USTALANIA NAJNIŻSZEGO WYNAGRODZENIA ZASADNICZEGO

W dniu 19 lipca 2017 r. Prezydent RP podpisał Ustawę z dnia 8 czerwca 2017 r. o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne zatrudnionych w podmiotach leczniczych.
Ustawa przewiduje wprowadzenie pierwszych podwyżek od 1 lipca 2017 r., choć na podstawie porozumienia (za związkami lub przedstawicielem załogi), które w 2017 r. ma być zawarte w ciągu miesiąca od wejścia w życie ustawy, czyli jeżeli porozumienie zostanie zawarte później niż wypłata wynagrodzeń za lipiec – podwyżki będą przekazywane później jako wyrównanie począwszy od wynagrodzenia za lipiec.

OPINIOWANIE PODWYŻEK PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH – 2017

Szanowni Świadczeniodawcy,
uprzejmie informujemy, że w celu uzyskania opinii w sprawie podziału dodatkowych środków przekazanych na świadczenia opieki zdrowotnej udzielane przez pielęgniarki i położne na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu prosi o składanie wniosków o udzielanie opinii za okres od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r., zgodnie z poniższym formularzem.

PODWYŻKI W POZ

NAJNOWSZY NUMER BIULETYNU

biuletyn_opip_nr_42

nr 42

luty – marzec 2018 r.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE