2001.22
W imieniu Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach online, organizowanych przez [...]

W imieniu Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach online, organizowanych przez Agencję Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, w ramach projektu szkoleniowego: „Racjonalne decyzje w systemie ochrony zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem regionalnej polityki zdrowotnej”.

W załączeniu Zaproszenie do uczestnictwa w przedmiotowych szkoleniach.

Przygotowana oferta szkoleniowa, obejmująca szkolenia z zakresu:

– Refundacji leków – szkolenie online
– 25 stycznia 2022 r.

może stać się dla Państwa źródłem bezcennej wiedzy, ciekawych pomysłów, jak również posłużyć jako platforma służąca wymianie dotychczasowych Państwa doświadczeń, związanych z realizacją zdań w obszarze zdrowia publicznego.

Celem kształcenia jest zapoznanie słuchacza z podstawowymi zagadnieniami medycyny opartej na dowodach (ang. evidence based medicine, EBM) oraz oceny technologii medycznych (ang. health technology assesment, HTA), a także ich rolą w systemie ochrony zdrowia.

Każdy uczestnik szkolenia zostanie zaznajomiony ze sposobami finansowania w Polsce leków oraz świadczeń gwarantowanych. Zapozna się z procesem refundacyjnym, oceną skuteczności oraz określaniem kosztów terapii. Szkolenie ma na celu zaznajomienie uczestników z rolą Agencji, ułatwienie wyszukiwania informacji dot. finansowanych technologii oraz ich skuteczności i bezpieczeństwa. Każdy uczestnik wyposażony zostanie w podstawową wiedzę z zakresu analiz klinicznych i ekonomicznych.

Szkolenie dedykowane jest pracownikom podmiotów leczniczych, w tym kadry zarządzające w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, pracownicy organów założycielskich dla szpitali i innych podmiotów leczniczych działających w publicznym systemie ochrony zdrowia, płatnika publicznego oraz przedstawiciele organizacji pacjentów.

Szczegółowe informacje dot. szkolenia, dostępne na stronie projektowej.

Agenda szkolenia.

Regulamin szkoleń oraz rejestracja dostępne pod linkiem.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 887-830-678 lub pod adresem mailowym szkolenia@aotm.gov.pl.

1. Zaproszenie na szkolenie
  2. Instrukcja rejestracji na szkolenie