ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
2305.17
W imieniu Grupy DMP serdecznie zapraszamy do udziału w Regionalnych Konferencjach OSOZ ’2017 „ROBOTY ZDROWOTNE i Mobilne Systemy Wspomagające [...]

W imieniu Grupy DMP serdecznie zapraszamy do udziału w Regionalnych Konferencjach OSOZ ’2017 „ROBOTY ZDROWOTNE i Mobilne Systemy Wspomagające Lekarza, Pielęgniarkę, Aptekarza”. Grono ekspertów przedstawi najbardziej kluczowe tematy i rozwiązania dotyczące koordynowanej opieki zdrowotnej.

Główne zagadnienia:

  • Praktyczne wykorzystanie systemu informatycznego KS-AOW w procesie zatowarowania aptek, optymalizacja kosztowa zamówienia.

  • Nowości w systemie aptecznym, wpływ zmian prawnych na funkcjonowanie apteki.

  • Farmacja-Lepsza obsługa pacjenta, dzięki rozwiązaniom OSOZ.

  • Elektroniczna Dokumentacja Medyczna w praktyce. Prezentacja rozwiązania w praktyce dla lekarzy, pielęgniarek, oraz personelu medycznego.

  • Usprawnienie procesów w placówkach medycznych (e-rejestracja, dawkowanie leków „z palca”, wykorzystanie BLOZ, jak udostępniać EDM, itd.).

  • Systemy informatyczne i platforma OSOZ, wspierające koordynowana opiekę zdrowotną- rozwiązania dla Pacjentów, Lekarzy i Pielęgniarek oraz Położnych.

Udział BEZPŁATNY – Liczba miejsc ograniczona

Harmonogram dostępny TUTAJ.

Aby zgłosić swój udział prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny TUTAJ.

Więcej informacji pod numerem telefonu 884 972 627 lub szkolenia@dmpgroup.pl.

Pliki do pobrania:
  1. Plakat
  2. Harmonogram konferencji

USTAWA O SPOSOBIE USTALANIA NAJNIŻSZEGO WYNAGRODZENIA ZASADNICZEGO

W dniu 19 lipca 2017 r. Prezydent RP podpisał Ustawę z dnia 8 czerwca 2017 r. o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne zatrudnionych w podmiotach leczniczych.
Ustawa przewiduje wprowadzenie pierwszych podwyżek od 1 lipca 2017 r., choć na podstawie porozumienia (za związkami lub przedstawicielem załogi), które w 2017 r. ma być zawarte w ciągu miesiąca od wejścia w życie ustawy, czyli jeżeli porozumienie zostanie zawarte później niż wypłata wynagrodzeń za lipiec – podwyżki będą przekazywane później jako wyrównanie począwszy od wynagrodzenia za lipiec.

OPINIOWANIE PODWYŻEK PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH – 2017

Szanowni Świadczeniodawcy,
uprzejmie informujemy, że w celu uzyskania opinii w sprawie podziału dodatkowych środków przekazanych na świadczenia opieki zdrowotnej udzielane przez pielęgniarki i położne na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu prosi o składanie wniosków o udzielanie opinii za okres od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r., zgodnie z poniższym formularzem.

PODWYŻKI W POZ

NAJNOWSZY NUMER BIULETYNU

biuletyn_opip_nr_42

nr 42

luty – marzec 2018 r.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE