ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
2301.18
Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie, Centrum Opieki Paliatywnej „Betania” w Opolu, w związku z rozwojem hospicjum domowego, zatrudni na terenie województwa opolskiego:

pielęgniarki / pielęgniarzy do pracy w hospicjum domowym

Podstawowe kwalifikacje wymagane na stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza opieki paliatywnej w hospicjum domowym:
  1. Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  2. Doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki.
  3. Ukończony kurs specjalistyczny z opieki paliatywnej lub ukończenie kursu w ciągu 2 lat od podjęcia pracy.
Dodatkowe wymogi:
  1. Umiejętność prowadzenia samochodu i posiadanie prawa jazdy.
  2. Umiejętność obsługi komputera – celem prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej.
  3. Dobra organizacja czasu i miejsca pracy. Umiejętność współdziałania w zespole i komunikatywność.

Dodatkowym atutem będzie specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w zakresie pielęgniarstwa opieki paliatywnej. Mile widziane doświadczenie w pracy w hospicjum domowym lub stacjonarnym.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełny etat w placówce o ugruntowanej pozycji na Opolszczyźnie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Dodatkowy pakiet medyczny po okresie próbnym.

CV oraz LM prosimy kierować za na adres mailowy: hospicjumopolskie@wp.pl lub osobiście do Centrum Opieki Paliatywnej „Betania” Pl. Kościelny 2, 45-555 Opole.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej formuły:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. 2016 r. poz. 922) z późń zm.”

USTAWA O SPOSOBIE USTALANIA NAJNIŻSZEGO WYNAGRODZENIA ZASADNICZEGO

W dniu 19 lipca 2017 r. Prezydent RP podpisał Ustawę z dnia 8 czerwca 2017 r. o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne zatrudnionych w podmiotach leczniczych.
Ustawa przewiduje wprowadzenie pierwszych podwyżek od 1 lipca 2017 r., choć na podstawie porozumienia (za związkami lub przedstawicielem załogi), które w 2017 r. ma być zawarte w ciągu miesiąca od wejścia w życie ustawy, czyli jeżeli porozumienie zostanie zawarte później niż wypłata wynagrodzeń za lipiec – podwyżki będą przekazywane później jako wyrównanie począwszy od wynagrodzenia za lipiec.

OPINIOWANIE PODWYŻEK PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH – 2017

Szanowni Świadczeniodawcy,
uprzejmie informujemy, że w celu uzyskania opinii w sprawie podziału dodatkowych środków przekazanych na świadczenia opieki zdrowotnej udzielane przez pielęgniarki i położne na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu prosi o składanie wniosków o udzielanie opinii za okres od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r., zgodnie z poniższym formularzem.

PODWYŻKI W POZ

NAJNOWSZY NUMER BIULETYNU

biuletyn_opip_nr_42

nr 42

luty – marzec 2018 r.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE