Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych przekazuje Komunikat, Program i Kartę zgłoszenia na szkolenie dla pielęgniarek i położnych środowiskowych oraz [...]

Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych przekazuje Komunikat, Program i Kartę zgłoszenia na szkolenie dla pielęgniarek i położnych środowiskowych oraz pielęgniarek pediatrycznych. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona – tylko 70, dlatego o zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń (tylko na Karcie zgłoszenia), które należy przesłać na adres e-mail: t.kuziara@nipip.pl.

Koszty szkolenia oprócz dojazdu pokrywa PARPA.

1. Komunikat
  2. Program szkolenia i karta zgłoszeniowa

W związku z obowiązkiem uzyskania opinii w sprawie podziału dodatkowych środków przekazanych na świadczenia opieki zdrowotnej udzielane przez pielęgniarki i położne na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu prosi o składanie wniosków o udzielanie opinii za okres od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r.

październik –
listopad 2017 r.