Małopolska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych, Instytut Pielęgniarstwa i Położnictwa, Wydział Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum oraz [...]

Małopolska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych, Instytut Pielęgniarstwa i Położnictwa, Wydział Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum oraz Ogólnopolski Związek Zawodowy Położnych w Krakowie

zapraszają na

V Małopolską Konferencję dla Położnych

„Położna 2017”

Wieliczka, 24-25 listopada 2017 r.
Miejsce: Hotel „Lenart”, ul. G. Narutowicza 1, Wieliczka.

Szczegółowe informacje wraz z programem konferencji w dołączonym pliku.

1. V Małopolska Konferencja dla Położnych „Położna 2017”

grudzień 2017 r. –
styczeń 2018 r.