ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
2404.20
Szanowni Państwo, w związku z obecną, bardzo trudną sytuacją zagrożenia zdrowia i życia nas wszystkich, w szczególności osób wymagających [...]

Szanowni Państwo,

w związku z obecną, bardzo trudną sytuacją zagrożenia zdrowia i życia nas wszystkich, w szczególności osób wymagających stałej opieki pragniemy poinformować Państwa, że Firma Paul Hartmann udziela wsparcia w zakresie realizacji zleceń i zaopatrzenia pacjentów w refundowane wyroby chłonne. Zakaz opuszczania domu, przemieszczania się powoduje korzystanie z usług Przychodni POZ w ramach tzw. teleporad.

Wychodząc naprzeciw potrzebie obecnych czasów NFZ w dniu 27.03.2020 roku wydał komunikat dotyczący wystawiania, potwierdzania i realizacji zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne po 1 kwietnia 2020 roku.

Zgodnie z informacją zawartą w komunikacie potwierdzenie zlecenia może odbywać się za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub innych systemów łączności drogą elektroniczną (np. skan/email/fax). Może to zrobić pacjent, osoba uprawniona do wystawienia zlecenia  (lekarz, felczer, pielęgniarka, położna, fizjoterapeuta), przychodnia lub realizator zaopatrzenia w wyroby medyczne.

W trosce o dobro pacjentów i odciążenie Państwa w codziennej pracy Paul Hartmann Polska, będąc realizatorem zaopatrzenia w wyroby medyczne informuje o możliwości przekazywania przez pielęgniarki/ lekarzy POZ kontaktów do firmy lub przedstawiciela w celu potwierdzania zlecenia i jego realizacji z dostawą bezpośrednio pod wskazany adres.

Z poważaniem,
Zespół PAUL HARTMANN Polska

Pliki do pobrania:
  1. Lista kontaktów Paul Hartmann Polska