Zapraszamy Pielęgniarki i Położne do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-szkoleniowej w ramach prewencji zawodowej "Rola Pielęgniarki, Położnej w Respektowaniu Praw Pacjenta"...

OKRĘGOWY RZECZNIK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZAWODOWEJ
PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH w GDAŃSKU

NACZELNY RZECZNIK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZAWODOWEJ
PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Zapraszają Pielęgniarki i Położne do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-szkoleniowej w ramach prewencji zawodowej:

„Rola Pielęgniarki, Położnej w Respektowaniu Praw Pacjenta”.
„Rola Kadry Kierowniczej w Eliminowaniu Zdarzeń Niepożądanych”.

Termin: 19-20 października 2017 r.

Miejsce Konferencji: Hotel Novotel Marina Gdańsk, ul. Jelitkowska 20.

Celem konferencji jest:

podnoszenie poziomu wiedzy wśród Pielęgniarek i Położnych o bezpiecznym wykonywaniu zawodu, o Prawach Pacjenta, o możliwościach podejmowania skutecznych działań na rzecz ochrony Praw Pacjenta oraz zmniejszeniu ilości zdarzeń niepożądanych.

1. Szczegółowe informacje i karta zgłoszenia na konferencję