ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
1711.21
W imieniu Zarządu Związku Stowarzyszeń Koalicja „Na pomoc niesamodzielnym” zapraszamy do udziału w 3. edycji ogólnopolskiej konferencji poświęconej aktualnej sytuacji w opiece długoterminowej.

W imieniu Zarządu Związku Stowarzyszeń Koalicja „Na pomoc niesamodzielnym” zapraszamy do udziału w 3. edycji ogólnopolskiej konferencji poświęconej aktualnej sytuacji w opiece długoterminowej.

Konferencja „OPIEKA DŁUGOTERMINOWA W POLSCE – DZISIAJ I JUTRO” odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2021 roku w hotelu Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94). W tym roku zdecydowaliśmy się zorganizować ją w formie hybrydowej. Na potrzeby konferencji przygotowana została strona www.opiekadlugoterminowa2021.pl, dzięki której każda osoba, zainteresowana tematyką konferencji, po bezpłatnym zarejestrowaniu będzie mogła brać w niej czynny udział online. Na stronie będą dostępne „na żywo” wszystkie debaty, a także ich nagrania po zakończeniu.

Udział stacjonarny będzie limitowany (max. liczba miejsc wynosi 150 zgodnie z aktualnie obowiązującymi regulacjami epidemiologicznymi) i wiąże się z koniecznością zakupu biletu wejściowego.

Link rejestracyjny

Tegoroczna konferencja stanowi kontynuację publicznej debaty na temat aktualnego stanu i przyszłości opieki długoterminowej w Polsce, którą rozpoczęliśmy konferencją stacjonarną już w listopadzie 2019 roku. Tak jak w latach ubiegłych będzie miała charakter dyskusji panelowej, podczas których oczekujemy od uczestników krótkich i zwięzłych wypowiedzi. Wszystkie zaplanowane panele będą poprzedzone wystąpieniami wprowadzającymi. Podczas debaty odbędzie się również interaktywne głosowanie z udziałem wszystkich uczestników. Na koniec nastąpi podsumowanie debaty.

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do Pani dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy,

Koalicja „Na pomoc niesamodzielnym”
(022) 279 49 06/ (022) 279 49 04
konferencja@niesamodzielnym.pl
www.niesamodzielnym.pl

Pliki do pobrania:
  1. Program Konferencji