IV Diecezjalna Pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia, Winów, 18 października 2017 r.

IV Diecezjalna Pielgrzymka
Pracowników Służby Zdrowia

Winów, 18.10.2017 r.

Serdecznie zapraszam na IV Pielgrzymkę Diecezjalną Pracowników Służby Zdrowia
wraz z czcigodnym Kapelanem.

Pielgrzymka odbędzie się w dniu 18.10.2017 r. (środa) w kościele parafialnym pw. Ducha Św. w Winowie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00, której przewodniczyć będzie ks. bp Andrzej Czaja. Po Mszy św. różaniec, konferencja, którą wygłosi ks. dr hab. Robert Skrzypczak, pracujący na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie, pochodzący z Głuchołaz. Jego publikacje można odnaleźć na portalu internetowym Fronada jak i w Gościu Niedzielnym. Po konferencji będzie okazja do dyskusji przy małym poczęstunku.

ks. Piotr Bałos, Diecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia.

Program Pielgrzymki:

• 18.00 – Msza święta – przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Ks. Bp Ordynariusz Andrzej Czaja.

• Po mszy świętej – Różaniec i konferencja. Konferencję wygłosi ks. dr hab. Robert Skrzypczak – wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie,

W związku z obowiązkiem uzyskania opinii w sprawie podziału dodatkowych środków przekazanych na świadczenia opieki zdrowotnej udzielane przez pielęgniarki i położne na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu prosi o składanie wniosków o udzielanie opinii za okres od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r.

październik –
listopad 2017 r.