Szanowne Panie, jako organizator kampanii społecznej Po Prostu Położna, chcemy zaprosić Panie na dwudniowe warsztaty skierowane specjalnie do położnych. [...]

Szanowne Panie,

Szkolenie będzie składać się z części zawodowej, w której poruszone zostaną zagadnienia dotyczące psychologii w pracy położnej, mające na celu wzmacnianie tzw. umiejętności miękkich (takich jak empatia, czy radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych) oraz części pozazawodowej rozwijającej pasje poza pracą, połączonej z kursem makijażu i wizażu.

Całość odbędzie się w jednym z renomowanych ośrodków SPA w Polsce. W ramach szkolenia każda z Pań będzie mogła skorzystać z darmowych zabiegów pielęgnujących.

Szkolenie, nocleg, wyżywienie oraz zabiegi są całkowicie darmowe, dzięki wsparciu z Unii Europejskiej.

Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, aby wziąć udział w szkoleniu, jest zatrudnienie na umowę o pracę jako położna (najlepiej w placówkach zatrudniających nie więcej niż 10 osób) oraz wiek powyżej 45 lat.

Szkolenie kończy się wręczeniem certyfikatu portalu Siostra Ania (organizator kampanii Po Prostu Położna) pt. „Zaufana położna Siostry Ani”.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu potwierdzenia chęci udziału w szkoleniu.

Data i miejsce zostaną podane po zebraniu określonej liczby zgłoszeń.

Bardzo prosimy o udostępnienie tej informacji wśród innych położnych, spełniających powyższe warunki (umowa o pracę i wiek 45+).

Gorąco zapraszamy!

Zespół kampanii