1902.21
Uniwersytet Opolski zaprasza w dniu 2 marca 2021 r. o godzinie 16:00 na webinar pt. „Dostępy naczyniowe u pacjentów [...]

Uniwersytet Opolski zaprasza w dniu 2 marca 2021 r.
o godzinie 16:00 na webinar pt.

„Dostępy naczyniowe u pacjentów hospitalizowanych
i w opiece domowej”.

Niniejsze wydarzenie odbędzie się dzięki uprzejmości Pani mgr Marii Budnik-Szymoniuk, która poprowadzi webinar oraz organizatora Akademia Aesculap, który wspiera technicznie niniejsze przedsięwzięcie.

Webinar dedykowany jest dla studentów pielęgniarstwa i położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego, ale zachęcamy również pielęgniarki i położne z województwa opolskiego do uczestnictwa.

Podczas szkolenia jest możliwość zadawania pytań Pani mgr Marii Budnik-Szymoniuk na czacie, do czego Państwa zachęcamy.

Szczegółowy harmonogram znajduje się w Zaproszeniu.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma drogą elektroniczną CERTYFIKAT uczestnictwa.

Rejestracja – wystarczy zarejestrować się klikając w Zaproszeniu na – Zarejestruj się.

1. Zaproszenie