Zapraszam do udziału w XV Konferencji Naukowo-Szkoleniowej nt. „Żywienie enteralne i parenteralne”, która odbędzie się w dniu 29.09.2017 r. w [...]
Zapraszam do udziału w XV Konferencji Naukowo-Szkoleniowej nt.

„Żywienie enteralne i parenteralne”,

która odbędzie się w dniu 29.09.2017 r. w godzinach 9.00 – 14.30
w Domu Lekarza, przy ul. Grażyńskiego 49 w Katowicach.

Konferencja jest organizowana pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu, Zespołu ds. Pielęgniarstwa Onkologicznego działającego w ramach Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego przy Zarządzie Oddziału w Katowicach, Zespołu Pielęgniarstwa Chirurgicznego i Transplantacyjnego Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego przy Zarządzie Oddziału w Katowicach.

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne. Uczestnicy otrzymają certyfikat.

Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia do uczestnictwa należy dokonać przez wypełnienie karty zgłoszenia i nadesłanie jej do dnia 23.06.2017 roku (ze względu na duże zainteresowanie konferencją do wyczerpania wolnych miejsc) na adres:

Iwona Woźniak
SP Szpital Kliniczny im. A. Mielęckiego
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
ul. Francuska 20-24
z dopiskiem „Konferencja Żywienie”

Na wymienionej stronie internetowej tj: www.spskm.katowice.pl w zakładce Aktualności / Konferencje, będzie zamieszczony program konferencji.

Lista osób zakwalifikowanych na konferencję wraz z programem będzie również zamieszczona na stronie internetowej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

Informacji udziela:

Iwona Woźniak
nr tel.: (32) 259 16 79 lub kom. 603 111 952.

Proszę osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji, które z przyczyn osobistych lub zawodowych nie będą mogły wziąć w niej udziału, o poinformowanie o tym organizatora w celu udostępnienia miejsca innej osobie z listy rezerwowej.

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
mgr Iwona Woźniak