Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu realizuje wysokospecjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z całego kraju. Jesteśmy największym szpitalem w województwie opolskim, z własnym całodobowym Centrum Urazowym i lądowiskiem dla helikopterów medycznych. Stale rozszerzamy swą działalność, stąd rosnące zapotrzebowanie na personel medyczny. Nasz szpital niesie pomoc wielu potrzebującym, w wielu obszarach medycyny. Ofiarujemy swym pacjentom interdyscyplinarną opiekę, natomiast pracownikom – szeroki wachlarz możliwości rozwoju kompetencji zawodowych. Zapraszamy do nawiązania współpracy osoby, które są chętne i gotowe do podjęcia nowych wyzwań.

STANOWISKO:

Pielęgniarka operacyjna/ pielęgniarz operacyjny

POSZUKUJEMY OSOBY Z MINIMUM ROCZNYM DOŚWIADCZENIEM
W PRACY NA BLOKU OPERACYJNYM PRZY:

• asystowaniu do zabiegów operacyjnych w dziedzinie chirurgii urazowo-ortopedycznej i/lub

• asystowaniu do zabiegów operacyjnych w dziedzinie chirurgii ogólnej;

• asystowaniu do zabiegów operacyjnych w dziedzinie chirurgii naczyniowej;

• asystowaniu do zabiegów operacyjnych w dziedzinie okulistyki;

• asystowaniu do zabiegów operacyjnych w dziedzinie laryngologii;

• asystowaniu do zabiegów operacyjnych w dziedzinie urologii;

• asystowaniu do zabiegów operacyjnych w dziedzinie chirurgii chirurgii szczękowo-twarzowej;

• asystowaniu do zabiegów operacyjnych w dziedzinie kardiochirurgii;

• asystowaniu do zabiegów operacyjnych w dziedzinie neurochirurgii;

• asystowaniu do zabiegów operacyjnych w dziedzinie chirurgii dziecięcej.

OFERUJEMY:

• gwarancję zdobycia nowej wiedzy i rozwoju umiejętności w zakresie asystowania do zabiegów operacyjnych w wybranej dziedzinie,

• pracę w doświadczonym zespole wysoko wykwalifikowanych specjalistów,

• pracę w zespołach 2 os., odpowiednie przeszkolenie i wdrożenie,

• możliwość zdobycia doświadczenia w naszych zespołach,

• dowolną formę zatrudnienia (kontrakt, umowa zlecenie, umowa o pracę),

• pracę w systemie jednozmianowym lub zmianowym,

• nowoczesny sprzęt,

• możliwość pracy jako pierwsza lub druga asysta pielęgniarek operacyjnych,

• możliwość zakwaterowania,

• parking pracowniczy,

• dodatkowo, w przypadku umów o pracę – pakiet socjalny.

KONTAKT:

Osoby zainteresowane zmianą środowiska pracy i podjęciem nowych wyzwań w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu zapraszamy do wysłania swej aplikacji, składającej się z: dokumentu CV, podania o pracę, dokumentów potwierdzających uzyskane kwalifikacje w danej dziedzinie na adres e-mail: rekrutacja@usk.opole.pl.

Informujemy, że w związku z prowadzoną rekrutacją będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy” dostępnej na naszej stronie internetowej http://www.usk.opole.pl w zakładce RODO.

1. Oferta pracy