Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu realizuje wysokospecjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z całego kraju. Jesteśmy największym szpitalem w województwie opolskim, z własnym całodobowym Centrum Urazowym i lądowiskiem dla helikopterów medycznych. Stale rozszerzamy swą działalność, stąd rosnące zapotrzebowanie na personel medyczny. Nasz szpital niesie pomoc wielu potrzebującym, w wielu obszarach medycyny. Ofiarujemy swym pacjentom interdyscyplinarną opiekę, natomiast pracownikom – szeroki wachlarz możliwości rozwoju kompetencji zawodowych. Zapraszamy do nawiązania współpracy osoby, które są chętne i gotowe do podjęcia nowych wyzwań.

STANOWISKO:

Pielęgniarka/ pielęgniarz – edukator cukrzycy

RODZAJ ZATRUDNIENIA:

Umowa o pracę/ umowa zlecenie/ kontrakt

WYMAGANIA PRACODAWCY:

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu profesjonalistów w zakresie prowadzenia poradnictwa w procesie leczenia diabetologicznego.

Konieczne jest potwierdzenie posiadanych kwalifikacji:

• kurs edukatora,

• dyplom,

• prawo wykonywania zawodu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA:

• wielopoziomową edukację zdrowotną pacjentów oraz ich rodzin w obszarze diabetologii,

• naukę i wsparcie pacjentów w zakresie zachowań prozdrowotnych, przygotowanie pacjentów do procedur medycznych, edukację dotyczącą postępowania w trakcie procesu leczenia oraz samoopieki w kontekście problemów diabetologicznych,

• podawanie leków pacjentom oraz przygotowanie żywienia.

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt,

• pracę w profesjonalnych zespołach w największym szpitalu w województwie pod przywództwem dr hab. n.med. Agaty Bronisz i dr hab. n.med. Agaty Chobot.

KONTAKT:

Jeśli rozważasz zmianę oraz chęć poszerzenia swych doświadczeń zawodowych w dynamicznym środowisku, jakie tworzy nasz szpital to serdecznie zapraszamy do złożenia swej aplikacji (CV wraz z podaniem o pracę) na adres e-mail: rekrutacja@usk.opole.pl

Pytania kierować można pod nr tel.: (77) 45 20 133, (77) 45 20 125.

Informujemy, że w związku z prowadzoną rekrutacją będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy” dostępnej na naszej stronie internetowej http://www.usk.opole.pl w zakładce RODO.

1. Oferta pracy