O nas,
Uniwersytecki Szpital Kliniczny (USK) w Opolu rozwija się dynamicznie jako jednostka kliniczna. Rozszerzamy zakres świadczeń medycznych, co daje pole do rozwoju zawodowego w wielu profesjach medycznych i niemedycznych. Na modernizacje i doposażenie w nowoczesny sprzęt w ostatnich latach pozyskaliśmy 150 mln zł., a w bieżącym roku oddajemy do użytku centra badawcze, w których prowadzone będą badania kliniczne. To korzyść dla pacjentów, ale także dla chcących rozwijać się naukowo i poszukujących atrakcyjnego miejsca pracy. USK w Opolu w 2021 r. został laureatem m. in. Opolskiej Nagrody Jakości oraz uzyskał certyfikat ministra zdrowia potwierdzający spełnienie standardów akredytacyjnych dla leczenia szpitalnego. Nasz szpital tworzy kadra doceniana za swe osiągnięcia również na arenie międzynarodowej.

Zapraszamy do naszych zespołów! Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj!

OFERTA PRACY, STANOWISKO:

PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ – EDUKATOR CUKRZYCY

WYMAGANIA PRACODAWCY:

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu profesjonalistów w zakresie prowadzenia poradnictwa w procesie leczenia diabetologicznego.

Konieczne jest potwierdzenie posiadanych kwalifikacji:

• kurs edukatora,

• dyplom,

• prawo wykonywania zawodu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA:

• wielopoziomową edukację zdrowotną pacjentów oraz ich rodzin w obszarze diabetologii,

• naukę i wsparcie pacjentów w zakresie zachowań prozdrowotnych, przygotowanie pacjentów do procedur medycznych, edukację dotyczącą postępowania w trakcie procesu leczenia oraz samoopieki w kontekście problemów diabetologicznych,

• podawanie leków pacjentom oraz przygotowanie żywienia.

OFERUJEMY:

• elastyczność w wyborze formy zatrudnienia (umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt),

• pracę w profesjonalnych zespołach medycznych pod przywództwem dr hab. n.med. Agaty Bronisz i dr hab. n.med. Agaty Chobot,

• szkolenia zewnętrzne w ośrodkach klinicznych w Polsce i Europie,

• wdrożenie wewnętrzne,

• możliwość zakwaterowania,

• parking pracowniczy,

• a także – w przypadku umowy o pracę – pakiet socjalny (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowania do wypoczynku dla dzieci, zapomogi losowe, pożyczki mieszkaniowe) oraz dodatek stażowy do wynagrodzenia w wysokości 5%-20%.

KONTAKT:

Jeśli rozważasz zmianę oraz chęć poszerzenia swych doświadczeń zawodowych w dynamicznym środowisku, jakie tworzy nasz szpital to serdecznie zapraszamy do złożenia swej aplikacji (CV wraz z podaniem o pracę) na adres e-mail: rekrutacja@usk.opole.pl

Pytania kierować można pod nr tel.: (77) 45 20 133, (77) 45 20 125.

Informujemy, że w związku z prowadzoną rekrutacją będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy” dostępnej na naszej stronie internetowej http://www.usk.opole.pl w zakładce RODO.