Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu realizuje wysokospecjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z całego kraju. Jesteśmy największym szpitalem w województwie opolskim, z własnym całodobowym Centrum Urazowym i lądowiskiem dla helikopterów medycznych. Stale rozszerzamy swą działalność, stąd rosnące zapotrzebowanie na personel medyczny. Nasz szpital niesie pomoc wielu potrzebującym, w wielu obszarach medycyny. Ofiarujemy swym pacjentom interdyscyplinarną opiekę, natomiast pracownikom – szeroki wachlarz możliwości rozwoju kompetencji zawodowych. Zapraszamy do nawiązania współpracy osoby, które są chętne i gotowe do podjęcia nowych wyzwań.

STANOWISKO:

Pielęgniarka/ pielęgniarz przy zabiegach endoskopowych

RODZAJ ZATRUDNIENIA:

Umowa zlecenie/ kontrakt

WYMAGANIA PRACODAWCY:

• wykształcenie średnie lub wyższe medyczne w zawodzie pielęgniarka,

• aktualne prawo wykonywania zawodu,

• kurs specjalistyczny w dziedzinie endoskopii,

• wykonywanie obowiązków zgodnie z przepisami o zawodzie pielęgniarki,

• umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z pacjentami,

• wrażliwość na potrzeby i cierpienie pacjentów,

• cierpliwość oraz przyjazne usposobienie,

• umiejętność współpracy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA:

• przygotowanie pacjentów do badań i zabiegów endoskopowych,

• asysta przy badaniach i zabiegach,

• przygotowanie sprzętu do sterylizacji,

• prowadzenie dokumentacji medycznej.

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt,

• praca w systemie dyżurowym – gotowość/ wezwanie,

• pracę w profesjonalnych zespołach w największym szpitalu w województwie opolskim.

KONTAKT:

Jeśli rozważasz zmianę oraz chęć poszerzenia swych doświadczeń zawodowych w dynamicznym środowisku, jakie tworzy nasz szpital to serdecznie zapraszamy do złożenia swej aplikacji (CV wraz z podaniem o pracę) na adres e-mail: rekrutacja@usk.opole.pl

Pytania kierować można pod nr tel.: 608 426 371, (77) 45 20 610.

Informujemy, że w związku z prowadzoną rekrutacją będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy” dostępnej na naszej stronie internetowej http://www.usk.opole.pl w zakładce RODO.

1. Oferta pracy