Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu realizuje wysokospecjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z całego kraju. Jesteśmy największym szpitalem w województwie opolskim, z własnym całodobowym Centrum Urazowym i lądowiskiem dla helikopterów medycznych. Stale rozszerzamy swą działalność, stąd rosnące zapotrzebowanie na personel medyczny. Nasz szpital niesie pomoc wielu potrzebującym, w wielu obszarach medycyny. Ofiarujemy swym pacjentom interdyscyplinarną opiekę, natomiast pracownikom – szeroki wachlarz możliwości rozwoju kompetencji zawodowych. Zapraszamy do nawiązania współpracy osoby, które są chętne i gotowe do podjęcia nowych wyzwań.

STANOWISKO:

Pielęgniarka/ pielęgniarz w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej

RODZAJ ZATRUDNIENIA: umowa zlecenie/ kontrakt/ umowa o pracę

WYMAGANIA PRACODAWCY:

• wykształcenie średnie lub wyższe medyczne w zawodzie pielęgniarka,

• aktualne prawo wykonywania zawodu,

• wykonywanie obowiązków zgodnie z przepisami o zawodzie pielęgniarki,

• umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z pacjentami,

• przyjazne usposobienie,

• umiejętność współpracy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA:

• zapewnienie profesjonalnej opieki nad pacjentem,

• współpracę z zespołem techników RTG,

• współpracę z zespołem lekarzy radiologów,

• prowadzenie dokumentacji medycznej.

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w systemie równoważnym z wyłączeniem pracy w godzinach nocnych i weekendów,

• pracę w godzinach 7.00-14.35 lub 11.25-20.00 bądź też 8.00-20.00,

• pracę w profesjonalnych zespołach i na nowoczesnych sprzętach,

• możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,

• możliwość stałego rozwoju kompetencji zawodowych w obranym przez siebie kierunku,

• możliwość zamieszkania w lokalu pracowniczym,

• parking pracowniczy.

KONTAKT:

Jeśli rozważasz zmianę oraz chęć poszerzenia swych doświadczeń zawodowych w dynamicznym środowisku, jakie tworzy nasz szpital to serdecznie zapraszamy do złożenia swej aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym oraz podaniem o pracę) na adres e-mail: rekrutacja@usk.opole.pl

Pytania kierować można pod nr tel.: (77) 45 20 133, (77) 45 20 125.

Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Informujemy, że w związku z prowadzoną rekrutacją będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy” dostępnej na naszej stronie internetowej http://www.usk.opole.pl w zakładce RODO.

1. Oferta pracy