1005.23
Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza na 99. Ogólnopolską Pielgrzymkę Służby Zdrowia na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 20-21 maja 2023 r.

Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza na 99. Ogólnopolską Pielgrzymkę Służby Zdrowia na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 20-21 maja 2023 r.

Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie zapraszamy – w imieniu biskupa Romualda Kamińskiego, Przewodniczącego Zespołu KEP ds. Służby Zdrowia oraz Krajowego Duszpasterstwa Służby Zdrowia – do udziału w 99. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Służby Zdrowia na Jasną Górę.

Odbędzie się ona w dniach 20-21 maja 2023 roku (sobota – niedziela).

W programie: Apel Jasnogórski, nabożeństwo Drogi Krzyżowej, czuwanie nocne, poranna konferencja, Eucharystia posłania o godz. 11.00 w niedzielę.

Będzie nam bardzo miło spotkać Państwa w gronie pielgrzymów, dzielić radość przebywania w Domu Jasnogórskiej Matki, ubogacać się wzajemnie doświadczeniem służby człowiekowi cierpiącemu.

Do udziału w tej Pielgrzymce jeszcze raz serdecznie zapraszam. Proszę o rozpowszechnienie zaproszenia i plakatu w Państwa środowisku, za pośrednictwem strony internetowej. Podczas uroczystości centralnej mile widziane są poczty sztandarowe.

Wcześniej, 19-20 maja br., będą odbywały się ogólnopolskie rekolekcje dla Służby Zdrowia.

Szczegółowe informacje o pielgrzymce i rekolekcjach: https://kdsz.pl/;
w razie pytań prosimy o kontakt: duszpasterstwosz@wp.pl

Z wyrazami szacunku,
pozdrowieniami i zapewnieniem o modlitwie

ks. Arkadiusz Zawistowski
Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia

 

aktualnosci_99pnj2