Szanowni Państwo, w imieniu Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach online, [...]

Szanowni Państwo,

w imieniu Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach online, organizowanych przez Agencję Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, w ramach projektu szkoleniowego: „Racjonalne decyzje w systemie ochrony zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem regionalnej polityki zdrowotnej”.

W załączeniu przekazuję Zaproszenie do uczestnictwa w przedmiotowych szkoleniach.

W tym miejscu pozwolę sobie zapewnić, iż przygotowana przez nas oferta szkoleniowa, obejmująca szkolenia z zakresu:

Wytyczne kliniczne

szkolenie online
29 kwietnia 2022 r.

może stać dla Państwa źródłem bezcennej wiedzy, ciekawych pomysłów, jak również posłużyć jako platforma służąca wymianie dotychczasowych Państwa doświadczeń, związanych z realizacją zdań w obszarze zdrowia publicznego.

Celem kształcenia jest wyposażenie słuchacza w wiedzę, umiejętności i kompetencje niezbędne do krytycznej oceny wytycznych praktyki klinicznej. Celem drugoplanowym jest przygotowywanie słuchacza do aktywnego uczestnictwa w procesach przygotowywania wytycznych praktyki klinicznej z zastosowaniem wybranej metodyki.

Szkolenie dedykowane jest w szczególności osobom, które biorą udział w opracowywaniu wytycznych klinicznych oraz wykorzystują je w codziennej praktyce (kadra medyczna, organizacje pacjenckie, pracownicy podmiotów leczniczych).

W takcie szkolenia uczestnik zdobędzie wiedzę na temat metodyki tworzenia wysokiej jakości wytycznych klinicznych, oceny wytycznych z wykorzystaniem narzędzia AGREE II oraz procesu opiniowania zaleceń postępowania diagnostyczno-terapeutycznego przez AOTMiT.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dot. szkolenia, dostępnymi na stronie projektowej.

Formularz do pobrania

Regulamin szkoleń

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 887-830-678 lub pod adresem mailowym szkolenia@aotm.gov.pl

1. Zaproszenie
  2. Instrukcja rejestracji na szkolenie

fundusze_ue_wiedza_edukacja_rozwoj

Projekt szkoleniowy „Racjonalne decyzje w systemie ochrony zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem regionalnej polityki zdrowotnej” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).

Zapraszam serdecznie
Pozostając do dyspozycji.