0302.26
Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych skierowało apel do kierowników podmiotów leczniczych oraz pielęgniarskiej i położniczej kadry kierowniczej w sprawie poszanowania prawa do urlopu szkoleniowego.
W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi aktualizowania wiedzy i umiejętności zawodowych, Prezydium NRPiP podkreśla, że pielęgniarkom i położnym przysługuje zarówno ustawowy obowiązek doskonalenia zawodowego, jak i prawo do korzystania z płatnego urlopu szkoleniowego.
Pełna treść apelu dostępna jest w załączonym pliku.
Pliki do pobrania:
AKTUALNOŚCI
- 1606.26
- 1206.26
- 1006.26
- 1006.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26








