OIPiP w Opolu zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu profilaktyki zakażeń podczas udzielania świadczeń zdrowotnych w środowisku domowym dla pielęgniarek i położnych należących do OIPiP w Opolu.

Zachęcamy pielęgniarki, położne i pielęgniarzy do zapisu na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 9 kwietnia 2024 r. w godz. 14.00-16.00, w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Opolu mieszczącej się przy ul. Budowlanych 44A, 45-123 Opole.

Szkolenie poprowadzi Konsultant Wojewódzki dla woj. opolskiego w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego Pani mgr Katarzyna Sołtys-Bolibrzuch.

Tematyka szkolenia będzie obejmowała zagadnienia dotyczące m.in.:

• bezpieczeństwa epidemiologicznego;

• zapobiegania zakażeniom w środowisku domowym;

• dezynfekcji i higieny w trakcie udzielania świadczeń zdrowotnych;

• praktycznych wskazówek.

Prosimy o zapisywanie się na szkolenie drogą mailową: pwz@oipip.opole.pl.

Zapewniamy:

• certyfikat uczestnictwa;