ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
0405.21
Informujemy o możliwości skorzystania przez Pielęgniarki i Położne z bezpłatnego narzędzia, jakim są autorskie Testy wiedzy na portalu Nursing.com.pl [...]

Informujemy o możliwości skorzystania przez Pielęgniarki i Położne z bezpłatnego narzędzia, jakim są autorskie Testy wiedzy na portalu Nursing.com.pl prowadzonym przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

Portal został objęty i działa pod patronatem Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Wprowadzono nową zakładkę Testy wiedzy, w której PZWL Wydawnictwo Lekarskie publikuje przygotowane przez współpracujących specjalistów, autorskie i niepublikowane nigdzie wcześniej pytania z różnych aspektów pielęgniarstwa i położnictwa.

Ideą testów jest stworzenie Pielęgniarkom i Położnym szybkiego i bezpłatnego narzędzia do indywidualnej samooceny w wielu aspektach teoretycznych i praktycznych.

Każdy z testów jest także pomocny dla osób przygotowujących się do egzaminów państwowych w poszczególnych dziedzinach Pielęgniarstwa i osób biorących udział w kursach kwalifikacyjnych czy specjalistycznych.

Zakładka Testy wiedzy dostępna jest na portalu nursing.com.pl – http://bit.ly/Nursing-TestyWiedzy

Obecnie dostępne są następujące testy:
  1. Gojenie ran – test wiedzy dla pielęgniarek – autorstwa dr n. med. Ewy Czeczelewskiej;
  2. Dwuczęściowy test Ginekologia i położnictwo – autorstwa dr hab. n. o zdr. Agnieszki Bień i dr n. o zdr. Magdaleny Korżyńskiej-Piętas;
  3. Badania Fizykalne – autorstwa dr n. med. Ewy Czeczelewskiej.

W maju 2021 r. w zakładce zostaną dodane kolejne testy z zakresu leczenie bólu, neonatologii oraz ginekologii onkologicznej.

Pliki do pobrania:
  1. Bezpłatne testy wiedzy dla pielęgniarek i położnych