Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych ma przyjemność zaprosić na certyfikowane, bezpłatne szkolenia [...]

Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych ma przyjemność zaprosić na certyfikowane, bezpłatne szkolenia online dla personelu pielęgniarskiego-opiekuńczego pracującego w domu pacjenta.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach:

• 12.12.2023 r., godz. 18:00 Zmiany zasad dofinansowania wyrobów chłonnych, wybór rozwiązań na nietrzymanie moczu

• 23.01.2023 r., godz. 18:00 Odleżyny – czy są dla nas wyzwaniem?

• 27.02.2023 r., godz. 18:00 Zrozumieć demencję – wpływ zaburzeń zachowania na komunikację z chorym.

Link do rejestracji na szkolenia: ZAREJESTRUJ

• Szkolenia są bezpłatne

• Każdy uczestnik otrzyma certyfikat (certyfikat otrzyma uczestnik, który weźmie udział w szkoleniu w czasie rzeczywistym)

Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz rejestracja pod linkiem: https://damy-rade.info/szkolenia/certyfikowane-szkolenia-dla-personelu-pielegniarsko-opiekunczego