1005.24
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej serdecznie zapraszamy pielęgniarki i położne należące do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych [...]
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej serdecznie zapraszamy pielęgniarki i położne należące do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Opolu na II Edycję Koncertu przebojów operetkowych oraz piosenek ze światowego repertuaru, do wspólnego śpiewu i zabawy.

Artystyczne widowisko z porywającym do zabawy konferansjerem w wykonaniu Teatru Muzycznego Castello z uroczystym bankietem w dniu 3 czerwca 2024 r., odbędzie się w malowniczej scenerii Zamku w Mosznej, przy ul. Zamkowej 1, 47-370 Zielina o godzinie 12:30. Po wydarzeniu zapraszamy na uroczysty bankiet w zamkowej galerii.

Zapisy możliwe wyłącznie drogą mailową pod adresem: kursy2@oipip.opole.pl ze wskazaniem swojego imienia i nazwiska, numeru telefonu,  numeru prawa wykonywania zawodu oraz adresu zamieszkania (w celu wysłania zaproszenia). Informujemy, że osoby które wzięły udział w I edycji wydarzenia nie zostaną uwzględnione.

Będziemy odpisywać na bieżąco.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: kursy2@oipip.opole.pl lub telefonicznie pod numerem: 77 44 151 90.

Teatr Muzyczny Castello powstał w 2013 roku. Siedziba teatru mieści się w malowniczo położonym Zamku w Mosznej. Wyjątkowa lokalizacja w tym XVIII wiecznym obiekcie stwarza niepowtarzalną atmosferę. Działalność Teatru Muzycznego Castello skupia się przede wszystkim na prezentacji spektakli operetkowych jednak wszechstronność zespołu teatralnego pozwala na realizowanie różnorodnych projektów, między innymi koncerty operetkowe i musicalowe.