ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
2402.22
Polskie Towarzystwo Leczenia Ran już 22 marca rozpoczyna kolejny IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran. Od początku program realizowany [...]

Polskie Towarzystwo Leczenia Ran już 22 marca rozpoczyna kolejny IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran.

Od początku program realizowany jest pod patronatem honorowym Pani Prezes Zofii Małas i we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych.

Rany trudno gojące się to coraz częstszy problem kliniczny w gabinetach wszystkich specjalistów. To dla Państwa uznani specjaliści reprezentujący różne obszary medycyny, w tym chirurdzy, lekarze rodzinni, kardiolodzy, diabetolodzy, onkolodzy, pielęgniarki, podolodzy, rehabilitanci, będą dzielić się podczas sesji warsztatowych praktyczną wiedzą o tym, jak skutecznie radzić sobie z leczeniem zespołu stopy cukrzycowej, owrzodzeń goleni, odleżyn, owrzodzeń okołostomijnych, nowotworowych i powstałych po zabiegach kardiochirurgicznych.

Uczestnictwo w IV cyklu Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran jest bezpłatne, a uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu. Program ma charakter kursów, w obecnej sytuacji epidemicznej realizowanych w trybie on-line (www.oplr2022.ptlr.org).

Pliki do pobrania:
  1. Broszura
  2. Polskie Towarzystwo Leczenia Ran – Harmonogram działań na 2022