1307.21
Rzecznik Praw Pacjenta zorganizował konkurs „Medyk na Medal”.
Celem konkursu jest wyróżnienie medyków cechujących się empatią, wrażliwością i życzliwością.
Jest to doskonała okazja do złożenia podziękowań tym którzy na co dzień ratują nasze zdrowie i życie.
Zgłoś swoją pielęgniarkę, położną!
Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie: Medyk na Medal – konkurs Rzecznika Praw Pacjenta (portal gov.pl)
AKTUALNOŚCI
- 1606.26
- 1206.26
- 1006.26
- 1006.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26








