2607.17
W dniu 10 lipca 2017 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych (Prezes Zofia Małas, Wiceprezes Mariola Łodzińska, Wiceprezes Sebastian Irzykowski, członek Prezydium Andrzej Tytuła) z Panią Wiceminister Józefą Szczurek-Żelazko.
Spotkanie zostało zorganizowane na prośbę samorządu i dotyczyło siedmiu zagadnień:
-
projekt ustawy o POZ,
-
prace nad projektem ustawy o zdrowiu dzieci i młodzieży w wieku szkolnym,
-
zmian w kształceniu podyplomowym pielęgniarek położnych,
-
System Monitorowania Kształcenia Podyplomowego,
-
Karta Specjalisty Medycznego,
-
kontynuacja wynagrodzeń wynikająca z OWU z dnia 14 września 2015 r.,
-
dotacja dla samorządu na rok 2017.
Notatka ze spotkania do pobrania poniżej.
Pliki do pobrania:
AKTUALNOŚCI
- 1606.26
- 1206.26
- 1006.26
- 1006.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26








