0507.18
Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaprasza do wzięcia udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji ZDROWIE KOBIETY – jako problem interdyscyplinarny, która odbędzie się w dniach 8 – 10 listopada 2018 r. w Hotelu Ibis*** we Wrocławiu.
Szczegółowe informacje, program oraz rejestracja na stronie internetowej: www.agora-konferencje.pl.
AKTUALNOŚCI
- 1006.26
- 1006.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0206.26
- 3105.26








