1908.23
Polska Misja Medyczna we współpracy z Vasco Electronics powołała zespół medyczny, aby ludzie na całym świecie mogli otrzymać opiekę [...]

Polska Misja Medyczna we współpracy z Vasco Electronics powołała zespół medyczny, aby ludzie na całym świecie mogli otrzymać opiekę zdrowotną w sytuacjach kryzysowych. Misją zespołu jest niesienie szybkiej pomocy w strefach dotkniętych klęskami żywiołowymi czy kryzysami humanitarnymi. Działamy nie tylko w nagłych sytuacjach, ale prowadzimy też szkolenia kadry medycznej w krajach rozwijających się, aby wzmocnić ich system lokalnej opieki zdrowotnej.

Poszukujemy medyków do PMM Vasco Emergency Team – wymagane jest minimum trzyletnie doświadczenie w wykonywanym zawodzie i komunikatywny język angielski. Rekrutacja prowadzona jest przez zespół PMM i psychologa.

Oferujemy:

• Udział w specjalistycznych szkoleniach zarówno medycznych, jak i z bezpieczeństwa misji, dających wiedzę i umiejętności pracy w warunkach ekstremalnych.

• Możliwość niesienia pomocy medycznej w najodleglejszych i najbardziej potrzebujących krajach świata.

• Okazję do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami o systemach i warunkach udzielania pomocy w różnych częściach świata.

• Pracę w zespole ratunkowym typu T1 wg standardów WHO.

• Rozwój zawodowy w obszarze medycyny ekstremalnej i medycyny podróży.

Poniżej link do rekrutacji, a w załączniku znajdą Państwo więcej szczegółowych informacji na temat pracy zespołu.

1. PMM Vasco Emergency Team