W ramach programu edukacyjnego Akademia Pielęgniarstwa Diabetologicznego Boehringer Ingelheim zapraszamy do udziału w szkoleniu e-learning Radzenie sobie z zastrzeżeniami [...]

w szkoleniu e-learning Radzenie sobie z zastrzeżeniami pacjentów.

Podczas szkolenia Monika Bolanowska – trener umiejętności interpersonalnych i coach z ponad 20-letnim doświadczeniem – przedstawi koncepcję Marshalla B. Rosenberga Komunikacja bez przemocy, sposoby komunikacji docierające do źródeł zastrzeżeń pacjentów oraz strategie radzenia sobie z usłyszanymi obiekcjami, techniki komunikacji i ogólne przykłady ich zastosowania, tzn. jak nie należy rozmawiać z pacjentami i jakie są przyczyny niepowodzenia i fiaska takich rozmów, oraz jak można i należy prowadzić dialog, wykorzystując odpowiednie narzędzia i osiągając w rezultacie zamierzony efekt.

Patronat honorowy nad szkoleniem: Polskie Towarzystwo Diabetologiczne, Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych.

Patronat merytoryczny nad szkoleniem: Polska Federacja Edukacji w Diabetologii.

Szkolenie dostępne w serwisie edukacjapacjenta.pl

baner_radzenie_sobie_z_zastrzezeniami_pacjentow