1410.21
Głównym celem działań podjętych przez Ministerstwo Zdrowia jest podniesienie jakości badań patomorfologicznych w podmiotach leczniczych, poprzez m.in. zwiększenie wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania badań patomorfologicznych i umiejętności kadry zarządzającej w zakresie zarządzania jakością i bezpieczeństwem pacjenta, a także wdrożenie dobrych praktyk organizacyjnych w postaci standardów postępowania w zakresie patomorfologii.
Informacje na temat szkoleń oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej dedykowanej szkoleniom: http://www.standardywpatomorfologii.pl
AKTUALNOŚCI
- 1006.26
- 1006.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0206.26
- 3105.26








