1506.23
Koleżanki i Koledzy! Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniu 14 czerwca br. rozpoczęła się pierwsza część tegorocznego [...]

Koleżanki i Koledzy!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniu 14 czerwca br. rozpoczęła się pierwsza część tegorocznego cyklu dedykowanego Położnym, webinarium „Nowości w ginekologii i położnictwie”.

Podjęliśmy się kontynuacji tego projektu edukacyjnego z dużym zapałem wynikającym z ogromnego szacunku jakim darzymy PT Przedstawicielki i Przedstawicieli tej grupy zawodowej a także z naszego przekonania o niemożliwej do przeceniania roli jaką odgrywają Położne i Położnicy w ochronie zdrowia współczesnych kobiet. Wielce dla nas zaszczytne pozytywne opinie uczestników po zeszłorocznych Webinariach, zmobilizowały nas do kontynuacji tego cyklu. Uwzględniliśmy w tegorocznej edycji nowe tematy w dużej części zasugerowane nam przez Was po poprzednich spotkaniach.

Zachęcamy do zapoznania się z planowaną tematyką wykładów i do udziału w konferencji. Szczegóły spotkania oraz formularz do rejestracji dostępny jest na stronie www.polozna.alltus.pl lub po kliknięciu ZAREJESTRUJ.

Ciesząc się na kolejne spotkanie z Państwem,
przesyłamy wyrazy szacunku i sympatii.

Prof. dr hab. n.med. Violetta Skrzypulec-Plinta
Prof. dr hab. n.med. Tomasz Paszkowski